Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy pharmatex baba,...

Lehet hogy pharmatex baba, vagy valami hormonális bajom van?

Figyelt kérdés

a hónap közepe fele voltam együtt párommal,pharmatexet használtunk megszakítás nélkül.peteérésrm volt aznap.(nagyon sok átlátszó folyásom volt)a krémet a leirtak szerint használtuk.

Nagyon sokszor szédülök,ritka émelygés,szészakad a derekam,érzékeny mellbimbó...

De a mensim a vártál elöbb megjött.először egy napig nagyon kevés barnázás,majd utána piros.darabok nélkül.tesztet azt nem csináltam mert megjött.a napokban vettem észre hogy fehér kis pöttyök jöttek a mellbimbómra.mitől lehet?:s

Légyszi ha valaki járt hasonlóképp az irjon.



2012. okt. 1. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy teszt nem ártana.

És a nagyon nem akarsz babát, akkor megszakítás nélkül ne használd, főleg ne peteéréskor.

2012. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vérzést leszámítva ezek a tünetek pontosan olyanok, mint amikor én teherbe estem:)De dettó!
2012. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igazán nem akarlak elkeseríteni, de amikor nekem nőgyógyászati problémám volt, kb az 5ágyas kórteremben 3an parmatexszel lettek terhesek, és vártak az abortuszra, tehát nagyon veszélyes módszere a védekezésnek, ha nem akartok babát... mindenképp menj el orvoshoz...
2012. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
persze ez is alkatfüggő, vagy h mondjam, hiszen valakik mindenféle egyéb védekezés nélkül csinálják évekig megszakítássa, vagy ugy,h meg sem szakitják, és nem esnek teherbe, valakinél meg egyszer kiszakad a gumi, és máris terhes lesz... de szerintem menj el orvoshoz, bár lehet csak beképzeled, mert ennyire hamar nem mindenkinél jelentkeznek a tünetek... előző voltam
2012. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!