Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenleg van itt olyan, aki...

Jelenleg van itt olyan, aki bizonyitottan a menszesz előtti napokban esett teherbe?

Figyelt kérdés
A bizonyítottant úgy értem, hogy pl ovutesztelt, vagy ritkabban voltak együtt a parjaval stb. A menszesz előtti napokat pedig mondjuk menszesz előtti 7 napon belüre értem.
2014. dec. 28. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha számít, én menzesz alatt lettem terhes. Ez 100%.
2014. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg? És az orvosod erre mit mondott?
2014. dec. 28. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Jelen! A második babámmal. Azért tuti, mert akkor határoztuk el, hogy jöhet ketteske és épp 2 nap múlva vártam. Kissé barnáztam is, gondoltam, úgyis mindjárt megjön. Hát nem :)
2014. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-an lett volna aktualis a menzeszem, elotte valo nap jott ossze. Elotte se voltunk egyutt es utana is csak kesobb, ami addigra nem mutatott volna a teszt pozitivat. Masnap egy picit megjott de csak fel napra.
2014. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mikor teszteltetek pozitivat?
2014. dec. 28. 15:27
 6/11 A kérdező kommentje:
És milyen tüneteitek voltak?
2014. dec. 28. 15:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Junius masodikan voltunk egyutt, junius 3an volt egy pico verzes. 16an cainaltam reggel egy tesztet mert mentunk egy partira es kivancsi voltam h mi van. Halvanyan reggeli pisibol mutatta.
2014. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem h most lesz februarban 2 eves. :-)
2014. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én menzesz előtt 1 nappal lettem terhes.

Biztos, mert másnapra nem vártam, és éppen utaztunk anyósomékhoz. Emlékszem is, hogy telepakoltam a táskát tamponnal, betéttel, mert akkor már két és fél éve próbálkoztunk... Nem jött meg. Teszteltem utána hétfőn, de negatív lett. Minden kipróbáltam, hogy megjöjjön, meleg kádfürdő, szex, de semmi.

Két hét múlva lett pozitív a teszt. A dokim azonnal adott időpontot (volt már méhen kívüli terhességem), de nem látott semmit, csak felritkulást az utolsó menzesz szerinti dátumhoz képest, pedig aszerint már 6 hetesnek kellett volna lennem.

Mindvégig az uh méretek alapján számoltuk a baba korát, két hét teljes csúszásban volt. Lassan négy éves nagyfiú már. :)

2014. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: De ennek akkor mi a magyarázata?Ha előző nap voltatok együtt mensi elött,akkor hogyhogy nem jött meg pár napon belül? hisz min 5 nap kell a vándorlás végcéljának eléréséhez...Ezt nem értem.
2014. dec. 28. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!