Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz mellett lehet baba?

Menszesz mellett lehet baba?

Figyelt kérdés

Júni5-9ig volt menszeszem. A peteérésem 21-24.ig esedékes.

A menszeszem mindig32.napra jön meg ritkán 35.re,namost júni6.ra úgy jött meg hogy 5.én szombat este fürdésnél minimális vérzés,másnap reggelre semmi,délutánra egy kevéske csik a betéten,este együttvoltunk párommal így mindig beindul a menszeszem.De rá másnapra megint semmi.Aztán rá1napra beindult 6napig tartott:/ Sose csinált ilyet a szervezetem.Sajnos tavaly volt egy vetélésem műtéttel végződve májusba,decemberbe 1hét késés után kiderült spontán vetélés volt:(!

5hónapig nemtudtam párommal lenni,most júniusba értem haza így sokszor is voltunk együtt,szeretnénk babát.De az eddigi tesztek negativak.

Viszont sűrűn van émelygés és hullafáradtan érzem magam szinte folyton,lehet az időjárás nemtudom.

Érdekelne ki járt hasonló képpen..



2014. júl. 23. 11:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat júli6ra jött meg ilyen furán már..
2014. júl. 23. 11:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Ritkán előfordul, hogy erősebb vérzés mellett is megmarad a baba, de ez annyira nagyon ritka... az kicsit gyakoribb, hogy van valamennyi vérzés, de kevesebb jóval, és rövidebb ideig tart, annál picit több az esély, de még ennél is kevés. Hidd el, átnyálaztam rengeteg fórumot, és itteni hozzászólást. Végigolvastam rengeteg kérdést, ahol volt valami vérzés, és a legtöbbnél nem volt baba.


Attól még nálad lehet, de nagyon kicsi az esélye. Hidd el, én nagyon szerettem volna, ha több.

2014. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!