Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy a one step...

Elképzelhető, hogy a one step terhességi teszt nem mutatja rendesen a terhességet?

Figyelt kérdés
November 23-án volt meg utoljára, azóta volt egyszer egy rövid inkább csak nyálka menzeszem, de anyukám is menatruált egyszer, mikor velem volt terhes. One step tesztem van, én látok rajta valamit, de olyan mintha a szemem káprázna. Már nagyon erősnek kellene lennie de 2hete minden teszt csak ilyen halvány. Megcsináltam fekete-fehérben, úgy jobban látszik. Mind ilyen nem erősödnek.
2014. dec. 29. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Naptár szerint 5+1 hetes vagy, de ez csak akkor felel meg a terhesség valódi korának, ha nagyjából a 14. napon volt a peteérésed. Ha jóval később, legalább egy héttel volt peteérés, akkor még nem biztos, hogy mutatná a teszt. Nem vezetsz görbét, abból látnánk, hogy mikor volt az ovu, illetve volt-e. Mert ha mondjuk nem volt, akkor lehet, hogy amiatt nem jön meg rendesen.
2014. dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok en is :( megvárom mostmár a jövő hetet es csak utána megyek el dokihoz, addig pedig marad az, hogy 2 naponta tesztelek hátha erősödik a csík. Nekem is csak halványak vannak. Elvileg 6 hetes lennek, szóval szerintem nekem is később volt peteeresem.
2014. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ilyen a reggeli:

[link]

2014. dec. 29. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!