Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön már meg rendesen...

Miért nem jön már meg rendesen? Fájt már pár napja a melleim meg érzem fáj görcsöl a hasam.

Figyelt kérdés
menstruációmnak megkellet volna jönnie 13-14 én, nem jött meg 15-én csináltam egy tesztet az negatív lett! tegnap este óta barnázom, de ezt úgy képzeljétek el hogy pár csepp alvadt vér szerűség van. Teszteljek még vagy már nincs értelme?

2014. dec. 17. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nahát hasonlóan voltam. Én sokáig barnáztam és a kimaradt menstruáció kilencedik napján lett pozitív a teszt.
2014. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 15-en kellett volna megjonnie, ma csináltam tesztet, szinten negatív ... Előző ciklusban 10 napot késett :( Doki nem mondott semmit, hogy mitől lehet, de en is jobban örülnek , ha megjönne , minthogy feleslegesen bizakodom :(
2014. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!