Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés

Én nem merek semmit gondolni, félek, hogy esetleg eláztatás miatt van, vagy szellemcsík... Mi a véleményetek?


[link]


[link]



2014. dec. 29. 10:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Veszek másik tesztet és azt holnap, vagy holnapután reggel csinálom meg. Tényleg kicsit szélesebb, mint a kontroll csík, de nekem az a furcsa, hogy rózsaszín...


Kb. az együttlét után 10-12 nappal volt reggel egy kis rózsaszínes folyásom, és később egy kb 5 Ft-os nagyságú vérpecsétem, azóta semmi. Ezért is bizakodom, hogy azért csak 2 csík az a csík...

2014. dec. 29. 12:08
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, olvassa e még valaki...de... csináltam utána 3 tesztet mind negatív lett..majd másfél hét kihagyás után egyértelmű pozitívokat teszteltem :) kb. a hetedik hétben járok, jövő héten megyek dokihoz :)
2015. jan. 18. 10:44
 13/21 anonim ***** válasza:
Gartulálok. MAjd írd meg mi mondtak.
2015. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 28-ára kaptam időpontot :( Olyan messze van még...remélem minden rendben odabent :(
2015. jan. 19. 16:36
 15/21 anonim ***** válasza:
Még van pár nap.Tudom, messze van de érdemes várni. :)
2015. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Addigra már 7+4 hetes leszek..remélem a szivecskéje is dobogni fog addigra :)
2015. jan. 19. 19:43
 17/21 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál...a dokit nem kommentálnám..12 mm-es petezsákot látott, benne szikhólyagot, ami 4 hetes terhességnek felel meg...többet nem mondott..se azt, hogy ez jó, se azt, hogy ez rossz... utolsó vérzésem szerint már több, mint 7 hetes lennék :(

2 hét múlva kell újra mennem..de lehet másik dokit keresek.

2015. jan. 28. 13:23
 18/21 anonim válasza:
Nem tudom, h olvassa e mèg vki de majdnem èn is ilyen szituban vagyok 17 dpo vagyok ma inszem után, kedd szerda tök szèp rózsaszínes csíkok voltak majd tegnap még ma elkezdett halványodni..😞
2016. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Kèrdező megtudtad vègül,h mitől lett az a 3 teszt negatív?
2016. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Valószínű attól, hogy picike volt már akkor is a lányom, és végig kb 2 héttel kisebb volt. (tehát amikor dokihoz mentem akkor ugye az én számolásom szerint 7 hetes lettem volna, ő 4 hetet mondott... de csak kicsi volt a törpikém, és végül születni is az én számolásom szerinti rendes időben született. Kicsi volt, és valüszínű ezért lasabban emelkedett a Hcg a szervezetemben. Igazából én a negatív tesztek után elkönyveltem, hogy nincs baba, és jól beszilvesztereztem :D Aztán a kolléganők unszoltak, hogy hulla sápadt vagyok, meg fáradt, tuti ott az a baba...de nem hittem nekik és csak azért teszteltem, hogy békénhagyjanak..és tádám :D most van egy gyönyörű 13 hónapos lányom :)
2016. nov. 15. 08:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!