Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.15én szexeltem a barátomma...

Nov.15én szexeltem a barátommal, és azóta még nem jött meg. A menstruációmnak dec.12én kellett volna megjönnie. Akkor még tartott a menstruációm (enyhén), és használtunk gumit, de kiszakadt. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A menstruációmnak dec. 12én kellett volna megjönnie. Amúgy a barátom azt mondta, hogy el se ment mikor szexeltünk.December elején elég sokat idegeskedtem, ennek lehet hozzá köze?

2014. dec. 29. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Gondolom, fiatal vagy, még nem óraműpontos a ciklusod, viszont ha élsz nemi életet, akkor MINDEN ilyen esetben érdemes elvégezni egy tesztet, hogy kizárd a terhességet!


Már kimutatná valószínűleg délutáni mintából is.

2014. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát a kiszakadt guminál persze hogy van esélye! Ennyi késésnél mielőbb menj el egy tesztet venni. Drukkolok hogy ne legyen baba, mert ha jól sejtem még nem szeretnél. Hány éves vagy? Majd írj hogy mi lett a teszttel.
2014. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
18 éves leszek, nem szexelünk gyakran (távolság miatt), és ha 2 cklus között szexeltem, akkor 28 napra pontosan megjött, bár tudom, hogy ez nem mérvadó. tesztet pedig fogok csinálni lehetőleg minél hamarabb
2014. dec. 29. 13:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Emberek mi a fenét csináltok a gumival, hogy minden második kérdés kiírójának kiszakad a gumija????
2014. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ezt én is szeretném tudni...
2014. dec. 29. 14:24
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el, hátha kiderül!


Normális használatnál nem szabadna szakadnia. 15 év alatt (több száz gumi) még egyetlen egyet se sikerült elszaggatnom.

2014. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ennyire nem lehet szar az anyaguk, mert akkor már nem lehetnének a piacon. Minőségellenőrzés is van ám a világon! A nem megfelelő használat, vagy a gumi teljes hiánya okoz ilyen állítólagos "kiszakadásokat".


Igen, lehetsz terhes. Csinálj egy tesztet.

2014. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igazából megnéztük a gumit és semmi baja nem volt, aztán másnap mikor tampont helyeztem fel, akkor láttam, hogy valami az ujjamra tapadt, és 2db kb 1x1 cmes gumidarab volt... Majdnem szívrohamot kaptam, álmomban nem gondoltam, hogy pont velem történik ilyen...
2014. dec. 29. 14:45
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne már, hogy csak másnap vetted észre, hogy kiszakadt!

Mindketten vakok vagytok?

2014. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Szex után megnéztétek a gumit, nem volt kiszakadva majd másnap 2 db 1*1 centis darab jött ki belőled. Akkor az 2 centis darab a gumiból, nem létezik,hogy nem vettétek észre.

Egyébként igen simán lehetsz terhes úgyhogy irány a gyógyszertár terhességi tesztért.

2014. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!