Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.15én szexeltem a barátomma...

Nov.15én szexeltem a barátommal, és azóta még nem jött meg. A menstruációmnak dec.12én kellett volna megjönnie. Akkor még tartott a menstruációm (enyhén), és használtunk gumit, de kiszakadt. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A menstruációmnak dec. 12én kellett volna megjönnie. Amúgy a barátom azt mondta, hogy el se ment mikor szexeltünk.December elején elég sokat idegeskedtem, ennek lehet hozzá köze?

2014. dec. 29. 13:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az nem létezik, hogy a sok stressz miatt nem jön meg??
2014. dec. 29. 17:00
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyikőnk se mondta, hogy nem lehet mástól a késés! Ezer meg egy oka lehet, DE közte van a lehetséges terhesség is!


Ha azt kizártad teszttel, akkor a többi lehetséges okkal nem is kell foglalkoznod, mert egyszer egyszer egy nagyobb késés vagy kimaradás belefér.

2014. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom... holnap csinálok tesztet, és ha negatív akkor is mindenképpen elmegyek nőgyógyászhoz.
2014. dec. 29. 18:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Na csináltál egy tesztet?? Mi lett az eredmény??
2014. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csináltam és negatív lett szerencsére.
2014. dec. 30. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!