Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai vetélésnél mikor ürül...

Korai vetélésnél mikor ürül ki a Hcg a szervezetből? Vérzés elott vagy inkabb vérzés után?

Figyelt kérdés
2 napja pozitívat teszteltem 2x is, utána levő napokon pedig negatív, akkor valószínűleg el fog menni a baba? Nem teszteltem korán, mert mar 1 hete késik !
2014. dec. 30. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan márkájú teszttel teszteltél később is?

A minta elég tömény volt hozzá?

2014. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vetélés történik kb 1 hét alatt ürül ki a szervezetből a hcg.
2014. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Összesen 6 tesztet csináltam , ebből 4 ugyanolyan es a 4-bol az első amit a tegnap délutáni vizeletbol csináltam halványan volt pozitív ( tényleg halványan ), de utána a reggelibol mind negatív . A másik 2 tesztet tegnap reggel es tegnapelőtt délután csináltam , azok pozitívak voltak.
2014. dec. 30. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:

De minek tesztelsz ennyit?! Feleslegesen paráztatod magad.


Egy pozitív teszt bőven elég. Ha erősen görcsölsz, vérzel, akkor majd fordulj orvoshoz, addig feleslegesen izgulsz!

2014. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!