Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegytet szedtem januárb...

Clostilbegytet szedtem januárban 5 napig 2x1-et. 02. 03-án nem kellett volna megjönnie. Nem is jött. De ma negatívat teszteltem. Több mint 1,5 éve küzdünk. Szomorú vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csak tegnap lett volna a napja. Ha nem jön meg, pár nap múlva csinálj még egy tesztet. Simán előfordulhat, hogy kisbaba van, csak még korai volt a teszt. A peteéréstől és a hormontermelésedtől is függ... ez még semmi rosszat nem jelent. Amíg nem jön meg erősen és rendesen, addig van remény! Szorítok! Ne szomorkodj!
2010. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2-3 napja szúrkál a jobb oldalon lennt a pocakom.
2010. febr. 4. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem a Closty kitolta a ciklusomat majdnem egy héttel. lehet nálad is ez a helyzet!

várj türelemmel még pár napig - ha tudsz.... tudom, hogy nem könnyű!

2010. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Csak megnyugtatásként, nekem anno 2007.05.05-én kellett volna megjönnie de hála égnek nem jött.Viszont a tesztjeim sorra negatívok voltak, míg nem 05.14-én teszteltem egy nagyon nagyon halvány pozitívat!Szóval szerintem még ne add fel várj még egy kicsit és tesztelj újra!Szorítok!Majd írd meg hogy mi lett! :) Egy 2 éves kisfiú anyukája.
2010. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Kitolódhat a ciklus pár napot. A teszt még nagyon korai, csak megvisel lelkileg. Türelem és nyugi. Már a 3.kúrán vagyok túl, jó pár negatív teszt landolt a kukában, és csak a depi marad utána. Most megfogadtam, h betartom a "muszály" napokat, de nem fogok görcsölni h sikerült e. Amúgy endometriózisom van, ezért nem jön össze lassan két éve a baba. Kitartás!
2010. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggelre megjött. pedig szinte minden tünet is meg volt
2010. febr. 5. 07:05
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló.mi is közel 2 éve próbálkozunk. nálam minden rendben, csak már 42 éves vagyok. párom fiatalabb, nála volt gond. mi is elhatároztuk, h mostmár nem görcsölünk, de hogy tudnék nem görcsölni?
2010. febr. 5. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!