Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek van tapasztalata a...

Kinek van tapasztalata a PG/53 ovulációs mikroszkóppal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma ezt ajánlották a gyógyszertárban hogy jobb mint az ovulációs teszt.Második babát szeretnénk az első rögtön sikerült első hónapra most 3 hónapja próbálkozunk babával sokan ajánlották az ovulációs tesztet ezért szeretném megpróbálni,tudom hogy ez még nem sok idő de hátha segít!
2014. dec. 30. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Használtam, nekem is gyógyszertárban ajánlották. Eleinte nem páfrányosodott soha, azt hittem, velem vagy a mikroszkóppal van gond, de utánaolvasás után rájöttem, hogy van egy-két íratlan szabály a használatához. Néhány éve használtam, nem akarok hülyeséget írni, de fontos volt a napszak, hogy mennyi idővel előtte nem ettél, ittál.

Hátha jön valaki, aki pontosan le tudja írni.

2014. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!