Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát akarók, Ti hogy nem...

Babát akarók, Ti hogy nem borultok ki hónapról-hónapra, mikor mégis megjön?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz nekem már van babám, de én is mindig kibuktam amikor megjött, aztán mikor már lemondtam róla egyből terhes lettem. Ne görcsölj rajta, hidd el akkor sikerülni fog.
2010. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ez jó kérdés, persze, hogy kiborulok, de aztán átrendeztem a gondolataimat és ez sokat segített. eleinte nem értettem miért nem sikerül azonnal, amikor sokaknak igen. pedig nem dohányoztam soha életemben, egészségesen étkezem + szedek terhesvitamint is már (tényleg te is kezdd el, de minimum a folsavat szedni) stb. aztán elfogadtam, hogy van amit az ember nem tud befolyásolni az életben, egyszerűen el kell fogadni a dolgokat és bízni, hogy majd jön a baba.

próbáld meg a gondolataidat más felé is terelni.

sok sikert.

2010. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is van már babám, aki elsőre fogant, most viszont már 10 hónapja hiába próbálkozunk. És kiborulok mindig, amikor megjön. elsírom magam, meg ilyenek. De aztán valahogy összeszedem magam, és várom a következő lehetőséget. Egyszer csak sikerül. De nagyon nehéz, és felfoghatatlan, hogy ha 2.5 éve ilyen könnyen sikerült, akkor most miért nem.
2010. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 éve várom a csodát,de semmi!Hónapról hónapra reménykedek.Minden mensikor elkeseredek és reménytvesztve kapok sírógörcsöt,hogy miért nem sikerül!?A szomszédasszonyom szerint én már megszállottan akarom a gyereket.Hát nálam ez van.
2010. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!