Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy nincs is peteérésem?

Lehet hogy nincs is peteérésem?

Figyelt kérdés
Ha az ovu teszt se volt még soha pozitív és tojásfehérjeszerű folyásom sincs (viszont tehén fiatal koromban volt emlékszem rá) akkor lehet hogy egyáltalán nincs peteérésem? Hőmet nem figyeltem.
2014. dec. 30. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig kellene. A folyás nem mérvadó nekem múlt hónapban nem volt pedig szokott és most 7 hetes kismama vagyok. Pontosak a ciklusaid?
2014. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen + - 1 nap eltéréssel..azért nem figyeltem a hőmet mert minden nap szinte máskor kelek.ja és amúgy a kérdésben a tehén helyett régen-t akartam írni csak telefonról írtam :-D
2014. dec. 30. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt tojásfehérje folyásom, de a dokim ajánlotta a Colpo-cleaner laktóz pezsgőtablettát (feloldva kell vele beöntést csinálni) amivel helyre lehet tenni a hüvelyflórát. Csináltam egy hónapig és azóta van tojásfehérje folyás félidő tájékán.
2015. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azta erről még sosem hallottam, köszi a tippet, bár ha nincs peteérés akkor mindegy is, mert ugye csak azért érdekelne a dolog.. Bízom benne hogy nincs baj, de azért hogy megnyugodjak szerintem februárban meglatogatOM a dokim
2015. jan. 5. 14:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Kérdés megoldva! Az élet megválaszolta! :-D két nappal a kérdés kiirasa után teherbe estem, most már tudom ezt is :-)
2015. jan. 25. 22:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Hét nappal nem kettő bocsánat elirtam
2015. jan. 25. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!