Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan dolgoznátok fel? Ki...

Hogyan dolgoznátok fel? Ki tud segíteni? Mi segíthet? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Egyik szomszédasszonyom 4 hónapos terhes,a másik most ment a dokihoz abortusz megbeszélésre.Nekem nem sikerül,már két éve várom a csodát!Dühös és elkeseredett vagyok.
2010. febr. 4. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

en csak egy lyan tippet tudok neked adni, ami egy ismerosomnek bevallt.

A lany hasonlo cipoben volt mint te, kb szinten 2 eve probalkoztak es semmi.

Meg votak a vizsgalatok, es minkettojukkel rendben volt minden, de a baba meg sem jott.

Aztan tanacsoltak neki, hgy csinaljon vegig egy Colonixes meregtelenito kurat. 1-3 honap elsonek 2 javasolnak minimum.

Megvett ket havi adagot,es mar az elso honap utan teherbe esett.

Nem eppen a legolcsobb de nagyon hatsaos mindenkinek, nem csak aki babat akar. Es nem mellesleg kimeletes.

Szoval n csak ezt tudom neked ajanlani, ha teheted probald ki.

Azt, hogy, hogy tedd magad tul, hogy neked nm a masik meg edobja, nem egyszeru.

De probalj meg nem arra gndolni. Tereld el a figyelmedet mas iranyba mi van a szomszedokkal.

Koncentralj magadra, probalj meg nyugdt lenni, relaxalni, tervezni milyen esz ha! Csak ne gorcsoj!

Sok szerencset kivanok neked!

2010. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is igy vagyok ezzel csak én már lassan 5 éve próbálkozok. Az én környezetemben is csak úgy "potyognak" a gyerekek. Van aki a férjével genetikai összeférhetetlenség miatt nem sikerült, mégis most elsején született meg a kisfiuk. A másik pár nemrég vesztett el egy magzatot és most megint terhesek. Kérdem én nekem miért nem sikerül?
2010. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elso vagyok.

Hogy van egy olyan baratnom, akink mindket baba csak ugy jott ossze, hgy tengernel nyaraltak.

Elotte ment a probalkozas, nemsikerult elmentek nyaralni a Holt-tengerhez mar terhesen ment haza.

A masodiknal ugyanigy, vartak-vartak, aztan masfel ev mulva jott a mi lenne ha es megint kimentek, es ismet terhesen jott haza :)

2010. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Én nem hiszek a levegő változásban sem. Tavaj háromszor voltunk nyaralni, mindig pé környékén. Velünk is minden rendben még sem jőn 18 hónapja a baba. Van egy ismerősöm most várja a negyediket, pedig a babgó nem esik ki a szájábol. A meglévő három is olyan kis "elnézést: nyeszlettkék" ,nincs igazság, nekünk meg még olyan sincs. Ja csak azért csinálták, hogy ne kelljen menni dolgozni.
2010. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem könnyű feldolgozni. :( Mi is már két éve próbálkozunk. Volt már egy vetélésem is sajnos. Nekem nem a szomszédomon kellett túltennem magamat hanem a sógornőmön, aki a harmadik babát nem vállalta és elment abortuszra. :( Én sírtam. :( A két meglévő lánykáját imádom, akik mellesleg a keresztlányaim. Sajnos mi akik szeretnénk babát érzékenyebbek vagyunk erre, de nem ítélkezhetünk mások felett. Fel a fejjel, lesz még nekünk is babánk. :) Megértem hogy dühös vagy, de ha segítene akkor írhatsz privátba levelet és kibeszélhetjük a problémát.

2010. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!