Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az gond ha még nincs beágyazód...

Az gond ha még nincs beágyazódási tünet?

Figyelt kérdés
dec27.-én volt peteérésem, azóta eltelt 7 nap de még nem érzek semmiféle tünetet a beágyazódás miatt.
2015. jan. 3. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Fogalmam sincs, hogy mikor volt a beágyazódásom, mikor annak idején terhes lettem, ugyanis semmit az ég világon nem éreztem és nem is figyeltem amúgy sem rá!:)

Első jel az volt, hogy nem jött meg a vérzésem, teszteltem, pozitív lett és örültünk!:)

2015. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) nekem ma van a nemvárt nap de reggel negatív lett a teszt
2015. jan. 3. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha december 27-én volt peteérésed, és utána netán összejött volna a terhesség, akkor konkrétan még a beágyazódás sem történhetett meg. Ugyanis az a sikeres aktust követő 10. nap környékén történik meg. Ami neked még 3 nap! És HCG meg csak utána kezd el termelődni, tehát a teszt még ki sem mutathatja.

Meg tuti ez a 27.-i peteérés? Mert nekem ez egy kicsit furcsa. Mert ugye 28 napos ciklusnál kb. a 14. nap körül van, vagyis középidőben, azaz még van 2 hét addig, hogy megjöjjön a vérzés. Neked meg 6 napja volt peteérésed és máris itt a vérzésed ideje? Na, mindegy, biztos más a ciklusod.

2015. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Beágyazódási tünet??

Az nagyon ritka. Van, akinek van egy kis vérzése ilyenkor (de mondom mégegyszer, talán millióból 1nél). És akkor most ha nem érzel semmit, elkönyveled, hogy nem is vagy terhes? Majd akkor könyveld el, ha késett 2-3 napot és negatív a teszt.

Én is szültem már, és mivel rendszertelenek voltak a ciklusaim, 3 hét késés után mentem el a dokihoz, akkor tudtam meg, hogy babát várok, a mellefeszülésen kívül semmi tünetem nem volt, de azok amúgy is fájtak mindig mensi előtt.

Úgyhogy még bármi lehet. Nem kell minden apró kis jelre figyelni, mert megbolondultok.

2015. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 28án volt ovulációm, tehát egy nappal utánad. Én 12re nem várom 27bapos ciklussal. Szerintem valamit elszámolhattál, ha az jött ki,hogy holnapra nem várod...
2015. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat utolsó vagyok, ha mára nem várod.
2015. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valami tényleg nem stimmel... Vagy az, hogy mára várod, vagy az, hogy 27-én volt a peteérésed, mert a kettő együtt nem jön össze sehogy se. Egy hetes lutelis fázissal nem lehet teherbe esni, mert el sem kezd még beágyazódni, mire megjön.
2015. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
extra peteérésem volt...
2015. jan. 3. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah értem. A beágyazódásról azt olvastam 7-12napig is eltarthat. Meg nem feltétlenül kell hogy bármi jele legyen:) drukkolok :)
2015. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!