Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapja nem menstruálok,...

3 hónapja nem menstruálok, márciusban 72 órás tablettát kellett bevennem sajnos. A hasam nagyobb lett. Több tesztet is végeztem, mind negatív. Mégis terhesség?

Figyelt kérdés

lehetséges?

a párommal MINDIG védekezünk(gumival). márciusban kiszakadt, rögtön rohantunk orvoshoz.

a menstruációm soha nem volt rendszeres.

20/L



2012. jún. 17. 11:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
utolsó tesztet két hete végeztem.
2012. jún. 17. 11:40
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes én úgy gondolom.inkább hormonzavarod van.vizsgáltasd ki magad endokrinológussal,ne kelljen izgulnod minden hónapban ha nem jön meg.Ha védekeztek nem leszel terhes.
2012. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nagyon vékony vagyok, de mostanában egyre nagyobb a hasam.

emiatt félek.

máskor is volt, hogy össze-vissza menstruáltam, de ilyen még soha.

2012. jún. 17. 12:04
 4/16 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak kicsit sokat eszel vagy fel vagy fújódva.én is vékony vagyok,de nekem a terhesség csak az 5.hónap után volt vmennyire sejthető.
2012. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A tesztnek mutatnia kellene, menj el a dokihoz! Az is lehet, hogy az idegesség miatt van, vagy hormon problémák jöttek elő
2012. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Biztosan nem vagy terhes!!!

A terhességi tesztnek mutatnia kellene!!

Nekem is rendszertelen volt mindig és én is csináltam teszteket... Mind negatív volt és nem is voltam terhes!

Volt olyan nekem is, hogy az 59. napon jött meg!

És olyan is, hogy fogamzásgátló abba hagyása után 9 hónapig nem volt semmi(na akkor már felkerestem egy dokit)!

Az esemény utáni is megzavarhatja az amúgy is felborult ciklust ,sajnos!

Én nem foglalkoztam vele ilyen fiatalon, mint te, hogy mi az oka ennek a rendszertelenségnek és most 29évesen, amikor már babát akartunk a férjemmel, kiderült, hogy nincs rendes peteérésem!

Menj el dokihoz mindenképpen, az a természetes, ha minden hónapban megvan!!

2012. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

most végeztem a negyedig tesztem - szintén negatív.

ennek ellenére ugyanúgy rettegek. még egyszer sem volt türelmem reggelig várni és reggeli vizeletből végezni.

2012. jún. 17. 13:29
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Te jó ég!HA még így is rettegsz akkor menj el orvoshoz majd megmondja h mi van.0% esélyed van a terhességre.Amikor én terhes lettem esti teszt is azonnal kimutatta már az első napon mikor elmaradt a menzeszem.ne legyél már ennyire buta basszus!!!
2012. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem azért nincs menszeszed, mert TÚL VÉKONY vagy. Nem kezeltek még anorexiával esetleg? csak azért, mert az anorexiásoknak szokott "hirtelen abbamaradni" a menszeszük. Nem bántásból írom, nem akarlak megsérteni, csak hát ez is egy lehetséges ok! Mindenféle képpen ki kéne magad vizsgáltatni, lehet hogy a méheddel/petefészkeiddel van gond! SÜRGŐSEN ORVOS!!!!
2012. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A 72 órás tabletta után te tuti nem maradtál terhes, viszont hormonzavart simán okozhatott. Bár ez akkor is túlzás. Mindenképp orvoshoz kéne menned, hogy megtudd, mi a baj. De baba, ha van is, egy ilyen lórugás gyógyszer után te azt nem tarthatod meg.
2012. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!