Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elszakadt a gumi de nem volt...

Elszakadt a gumi de nem volt ondó. Ettől lehet terhesnek lenni? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lefeküdtünk 30.án és a gumi elszakadt.Nem mentem el max előváladékom volt.. tegnap kellett volna neki megjönnie de általában késik neki pár napot.Nem volt peteérése és úgy tudom hogy csak akkor lehet teherbe esni de igazából nem nagyon értek hozzá.Nagyon félek :((

Tudom hogy hülye vagyok meg megkapom most párszor de nagyon félek :( 15 éves vagyok Köszönöm előre :(


2015. jan. 4. 11:13
 1/3 anonim válasza:

En nem vagyok ilyesmiben gyakorlott, ugyhogy nem mondok inkabb hulyeseget. Csak remelem hogy szerencsetek lesz, es nem lesz semmi baj.

De a baratnod mennyi idos?

2015. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mint én
2015. jan. 4. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Egy 15 évesnek meg messze nem olyan fix a ciklusa, hogy biztosan tudhassa, hogy mikor volt ovulációja (a peteérés maga a folyamat!).


Egyébként mi az hogy mindig késik neki? Ha mindig késik, akkor sosem késik!

Ne a tankönyvi ciklussal számolgasson, hanem a saját átlagával!


Még valami: áruld már el hogy hogyan kell kiszakítani egy gumit, mert nekem még akarattal se sikerült soha!

Normálisan kellene használni, vagy pedig NEM SZEXELNI!

Olvass!

[link]

2015. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!