Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dundibb nok! Mikor latszott...

Dundibb nok! Mikor latszott meg rajtatok hogy terhesek voltatok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
15kg plusszal jelentkezem :) nos, első harmadban a puffadás miatt nem fértem a nacimba, utána volt egy kényelmesebb időszak és kb. 20. héttől hordtam igazi terhesnadrágot, mert már volt egy pici terhespocim is.
2015. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is kb 15 kg felesleg van. kívülállók számára már a 16. héten látszódott a terhességem.
2015. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
eseszrevettek e az emberek , vagy munkatarsak ? voltal e rosszul ?
2015. jan. 4. 15:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb a 22. héttől hordtam terhes nadrágot, ekkor kezdett látszani is.
2015. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam rosszul, nem vették észre mások, csak félidőtől, vagy ha elmeséltem. A boltban 30. hét körül engedtek előre teli kosárral, buszon még később kaptam üres helyet.
2015. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ertem . varok meg valaszokat . szoval kb 4 honapnal hamarabb nem nagyon latszik a dundibb nokon a terhesseg...
2015. jan. 4. 15:04
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
4 hónapnál előbb senkin sem látszik a terhesség, mivel akkor még nincs mi látszódjon :)
2015. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
akkor pont jo lesz , mert ha sikerul e honapba terhes maradnom akkor mire le jar az evem a munkehelyen addig nem latszik a hasam , esetleg ha nem leszek roszul
2015. jan. 4. 15:10
 9/16 anonim ***** válasza:

Miért fontos az az 1 év (gyed-en kívül)? És mit jelent neked a dundi?


Egyébként nálunk mindegy, hogy mi miatt, de egy kicsi hízásnál is rögtön terhességre gyanakodnak. ~30 nő, ebből 90 % már anyuka vagy nagymama, nem kerüli el semmi a figyelmüket.

Most vagyok 6 hetes, s örülök, ha 1-2 hétig kihúzom anélkül, hogy "lebuknék". Vagy a már most kezdődő émelygés, vagy a háromszorosára puffadt hasam fog lebuktatni.

2015. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem kb. +20 kg-m van, és ikreket várok, első terhesség. 20. hét után kezdett igazán babapocisan nőni a hasam, előtte csak kicsit "vastagabb" lettem. Simán tudnék most is olyan ruhát felvenni, hogy aki nem tudja, hogy babák lesznek, ne vegyen észre semmit.


22 hkm

2015. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!