Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor látszott rajtatok...

Mikor látszott rajtatok egyértelműen, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Én magas vagyok és vékony, az első gyermekemmel a 25. hét körül lett akkora pocim, amiből már mindenki látta, hogy babát várok.

Most a második babámmal hasonlóan alakult a helyzet, a 15. hétig teljesen lapos voltam szinte, most a 18. hétben vagyok és most kezdődött meg egy hirtelen pocinövés. Rengeteget nőtt és mivel én általában szűkebb cuccokban járok, így sokan már látják.

Tegnap viszont elég rosszul éreztem magam, ugyanis elmentünk vacsorázni a férjemmel, egy nem-kismama ruhám volt rajtam, ami szerintem még most is kifejezetten jól áll, de azért természetesen a hasam bőven látszik benne.

Erre a férjem mondja, hogy ne idegesítsem fel magam, de érkezéskor az egyik asztalnál négy középkorú nő egymás között sutyorogva, mutogatva tipikusan azt a párbeszédet adták elő, hogy "Nézd, mekkora hasa van a csajnak, hogy mer felvenni ilyen ruhát!?"

Kicsit rosszul érintett, kirobogtam a mosdóba megnézni magam a tükörben és egy magas, vékony lábú, kezű, arcú nőt láttam gömbölyű pocakkal (a pocim előrébb van, mint a mellem), látszik, hogy nincs rajtam felesleg, úgyhogy nem értettem a rosszindulatot, mert vagy kismamának nézek ki, vagy etiópnak.


Veletek történt ilyen, vagy hasonló?


2009. szept. 15. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
SZia! Az ilyen nők csak irigykednek. Minden kismamát megnéznek, van már gyermeked, tudod. Nekem fél idő után kezdett el látszani a pocim, igaz én sosem voltam vékony, a terhességet is túlsúllyal kezdtem. Én ha látnám hogy összeszólnak egymás között tuti jól kihúznám magam, hadd lássák még jobban a hasam. Ne foglalkozz az ilyenekkel, olyan ruhákat vegyél fel, amikben kényelmesen érzed magad, persze azért azt is kell nézni, hogy egy növekvő pocin máshogy állnak a ruhák mint egy nem terhesen. Szerintem ízlésesen kell ilyenkor öltözni és kényelmesen.
2009. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim akikkel nap mint nap találkozom már 15 hetesen látták, persze ők amúgy is tudták hogy mi a helyzet. Aki nem ismer vagy ritkán lát és nem tudja a hírt az még most is azt hiszi hogy csak pókhas vagyok :), meghíztam és nem mernek még ilyenkor rákérdezni(17 hetes). Gondolom 3-4 hét múlva már egyértelmű lesz.
2009. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ne törődj velük, irigyek...

Rajtam a 26-27.héten látszódott meg, hogy babát várok, de már régóta melegítőben járok, mert abban érzem jól magam, nem híztam sokat, de a pocakomat zavarta a farmer, a szoknyát meg nem szeretem. De ne olyan "szakadt" melegítőre gondolj, hanem amiket mostanában kapni a kínai boltokban, ezekhez mennek a szép elegáns felsők. Itt a kismamák(!!) pusmogtak mindenkire a multkor, amikor volt a genetikai uh, aztán rólam is beszélhettek, rólam lepereg, így érzem jól magam, én hordom ezt a ruhát, nem ők. Szerintem nem várandósan kell bemutatni a legújabb ruhakollekciót elég magas tűsarkúban... (mert ők ilyenek voltak)


38hetes pocis

2009. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!