Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik futással fogytak! Mennyi...

Akik futással fogytak! Mennyi idő alatt látszott meg rajtatok és mennyit futottatok?

Figyelt kérdés
Persze egészséges étrend mellett.
2013. dec. 19. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Félre érted őket.


Egészségesen (vagy mondjuk fogyózósabban) ettek, mellette sokat nézték a csillagokat, és fogytak. És időnként futottak is, hasznosabb edzés helyett DE nem ezen van a hangsúly! :)

2013. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze, mindenki mást mond, akkor inkább annak hiszek, aki fogyott a futással, mert nem egy ilyen esetet hallottam már. És ugyanazt ették, mint futás előtt.
2013. dec. 19. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Aha. Hát persze.


És ez nyilván elég ok arra, hogy értelmetlen zúzásnak tedd ki a térdeidet ahelyett, hogy egyszerűen csak igazi edzést csinálnál.


Létezik az 'izomagy' gúnynév. Ami igazából hülyeség, mert aki izmos, annak már eleve van annyi esze, hogy értelmes és működő edzést talál, ez nem kis szellemi teljesítmény egy olyan világban, ahol az emberek futkosnak mint valami kis csirkék :D


Tehát a vita érved lényegében annyi, hogy nem akarsz gondolkozni? Lényegében ennyit jelentett a válaszod, ugye? Hallgatsz arra, aki ugyan semmihez sem ért, de fogyott kicsit, és akkor ez neked már kényelmesen elfogadható.


Nos, tégy belátásod szerint, senki nem él a Földön vagy a Naprendszerünkben aki ebbe beleszólnak.. egyedül téged érdekel.

2013. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha a futás garancia lenne az ízületek tönkretételére, akkor nem lenne ennyire kedvelt sport a futás. Az, hogy 1-2 full túlsúlyosnak tönkremegy a térde, az nem azt jelenti, hogy mindenkinek tönkremegy. Meg lehet nézni a futókat. Jól érzik magukat a bőrükben, egészségesek és kiegyensúlyozottak. Ez egy hobbi, amit nyilván nem csinálnának, ha a térdük mindenképpen tönkremenne.
2013. dec. 19. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Nőknek a széles csípőjük miatt káros a futás, mivel így kialakul egy háromszög a térd, a combnyak és a talajra merőleges egyenes között. Ha valaki aszfalton fut, az ugyanúgy káros.


A negatív hatások nem rögtön jelentkeznek, emiatt csinálják sokan, aztán tíz-húsz év múlva mehetnek ortopédiai műtétre.

2013. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, ha nem megfelelő, pronális, nőknek készült profi futócipőjük van akkor talán ..
2013. dec. 19. 18:47
 7/12 anonim válasza:
100%
1 hónap után is látszott már, de 2 hónap alatt le ment 8 kiló és egyre többen mondták. :)
2013. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Te most egy mainstream, divatos tomegsport mellett kampanyolsz raadasul buta, kepzetlen atlagemberekkel?

Elhamarkodottan irtam, hogy tégy belatasod szerint.

2013. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Makoscsiga ***** válasza:
Nekem jól ment a futás, ezért ha valamennyi kihagyás után újra elkezdek futni, egy hónap után egyértelműen látni. (De nekem olyan heti 5o-7o km összejön) Mindemellett a táplálkozásomon sem változtatok semmit.
2013. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vannak extremitások.. heti 50 km futás azért már nem csak laza kocogást jelent. Nem is tudtam, hogy ennyire keményen tolod, Tsiga.
2013. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!