Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az eredmények? Melyik szakaszban vagyok, ha 25-26 körül volt decemberben az ovum és 29-én csinálták a vérképet?

Figyelt kérdés

Progeszteron: 17,79 nmol/l

Ösztradiol: 643 pmol/l


2015. jan. 5. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem korán voltál hormonvizsgálaton, nekem a 19-22nap közt kell mennem. Ovu után a luteális fázis következik. A laborleletek.hu -n ( ha jól emlékszem) meg tudod nézni, hogy milyenek az értékeid:)
2015. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy héttel peteérés után kellene nézni a progit, 3-4 nappal utána elég korán volt szerintem.
2015. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A nőgyógyász úgy számolt, hogy az előző mensi után legalább 21 nap teljen el. Lehet nem vette bele amit én is csak most utólag számolgattam, hogy nem 23-án volt az ovum hanem később.
2015. jan. 5. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az a baj, hogy a "21. napi vérvétel" az az ovu utáni egy hetet akarná jelenteni, ha később volt, akkor nem tudom, mennyire értelmezhető az eredmény.
2015. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!