Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberben abbahagytam a...

Decemberben abbahagytam a fogamzásgátló szedését (yasminelle). Január 4-én múlt el a megvonásos vérzésem. Próbálkozhatunk már?

Figyelt kérdés

Olvastam már jó pár helyen és valahol azt írták, hogy legalább 3 hónapot kell várni, valahol azt, hogy semennyit. Nektek valami tapasztalat?? Lett valaki rögtön babás a gyógyszer után?

köszönöm előre is a válaszokat!


2014. jan. 6. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad várni, később romlanak az esélyek. Nyugodtan próbálkozhattok.
2014. jan. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább egy szakembert kérdezz meg. Az első válaszolóval ellentétben én meg pont úgy tudom, hogy igenis várni kell, amíg valamennyire kiürül a szervezetből.
2014. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, nálam így volt: bevettem az utolsó szemet, megjött, ahogy elmúlt együtt voltunk és azonnal megfogant. Megijedtem, de több doki is megnyugtatott. Nagyobb az esély a babára ilyenkor. Most másfél éves, egészséges, gyönyörű! Rajta!
2014. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem szakembert és azt mondta nem kell várni. Nem is vártunk, első hónapban megfogant. Drukk!!
2014. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 FKKTorp ***** válasza:
Nekem annyit mondott a doki hogy legalább egy gyógyszermentes vérzést érdemes megvárni, mert akkor pontosabban lehet számolni a terhességet.
2014. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nőgyógyász mondta, hogy nem kell várni, azonnal lehet próbálkozni. Amikor abbahagytam a gyógyszert, az utána való két hónapban gyönyörűséges peteérésem volt, és utána minden hónapban kevesebb volt a nyák, szóval nyugodtan próbálkozzatok, ne várjatok. Azt régen mondták és tartották, hogy várni kell, már nem ez a nézet.
2014. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Úgy olvasgattam én is, hogy a mostani gyógyszerek már annyira "gyengék", hogy azért nem kell várni. Hát akkor belehúzunk :) remélem összejön hamar a babuci. köszi mégegyszer! :)
2014. jan. 7. 08:39
 8/10 FKKTorp ***** válasza:

Nekem annyit tett hozzá a doki hogy összejön mindenképp ha már kiürült a szervezetből, és ez bekövetkezhet akár az első hónapban is, csak akkor nem tudnak pontosan számolni.

Hajrá!

2014. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk tudunk pontosan szàmolni, mert a fogamzásgátló előtt is 28 napos ciklusaim voltak és mint kiderült, ez maradt, így a 15. nap fogant meg a pici.
2014. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
még annyit kérdeznék, hogy tesztelni mikor érdemes??
2014. jan. 7. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!