Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti tapasztaltatok már ilyet?

Ti tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
13ára nem várom de ma és tegnap is émelyegtem ez még korai lenne.Van már két kisfiam de velük semmi tünetem nem volt a mindjárt megjön érzésen kivül,szeretnénk már nagyon a harmadikat bár nem görcsölünk rá együtt is max ha 5ször vagyunk 2 ciklus közt ez lesz a 7.honap hogy probálkozunk!

2015. jan. 5. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az időbem ez terhességi tünetnek még túl korai.
2015. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 12ére nem várom, és ma reggel én is émelyegtem. Délelőtt meg majd megvesztem egy sajtos tejfölös lángosért. De kétlem, hogy ez tünet lenne ilyen korán:/
2015. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké persze gondolram én is hogy nem csak kicsit fura na mindegy majd kiderül nem gondolok rá inkább mert akkor tuti nem sikerül megint! :)
2015. jan. 5. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!