Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára Vágyók! Tapasztaltatok...

Babára Vágyók! Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
3 napom van a nem vártig, és ma olyan érzésem van a méhem tájékán, mintha hajszárítóval melegítenék azt a területet. Egész délelőtt éreztem kisebb nagyobb szünetekkel, azóta pedig a petsfészkeimet érzem lüktetni. Volt már ilyen nektek? Nekem ez tök új. Nem akarom beleélni magam, mert már 11 sikertelen hónap van mögöttünk, de szeretnénk már nagyon :)

2014. febr. 18. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki más, de nekem ez mindig mensi előjel szokott lenni!
2014. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban nekem is volt ilyen érzésem, előtte soha. Sajnos nem lett baba. :( Drukkolok neked!!!
2014. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, még késett is. nagyon meleg volt a hasam, és nem csak én éreztem rajta. Sajnos nálunk sem lett baba, de nálad simán lehet, hogy annak a jele :) drukkolok! Azért a tesztig tényleg ne könyvelj el semmit
2014. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Á, dehogy könyvelek... :) Főleg, hogy elkezdtem a görcsölést, ebből vérzés lesz pár órán belül! Nagyon köszönöm a válaszaitokat.
2014. febr. 18. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!