Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mi lehet?...

1101gyongyigodo kérdése:

Szerintetek ez mi lehet? Hormonzavar esetlek ujabb baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kezdem ott hogy van egy 7hónapos gyönyörűszép kislányom, aki mèg szopizik. Novemberben 28-án meg jött az első menzim..normális volt olyn mint terhesség elött.December 26-án kellett volna megjönnie ám nem jött meg...megszakitással "védekeztünk" (tudom az nem vèdekezés de nem probléma ha becsuszna a baba. ) görcsölgetek és ma elkezdett fájni a derekam is. 3 tesztet csináltam de negatív...

Lehet hogy a szoptatástól rendszertelen ugy hallottam..esetleg hormonzavar..

Dokihoz fogok menni de egyenlőre nem otthon trtozkodunk...

valaki volt igy tapasztalatok??



2015. jan. 5. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, lassan kèt ève szoptatok. Szülès után a 16. hónapban jött meg először a menzeszem. Azóta sem rendszeres, bár lassan kezd beállni. Nálunk sem problèma, ha jönne a kistesó, de egyenlőre várat magára. :-) Próbáltam ovu tesztelni, de sajnos a szopi befolyásolja a teszt eredmènyèt, írta a használati útmutató. De azóta több oldalon is olvastam. Hát ez van.. :-)
2015. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt teljesen normális, ha nem rendszeres a menstruáció, ki is maradhat akár több hónap is. Ettől még nincs hormonzavar, csak még nem állt vissza a szervezeted a normál kerékvágásba. Viszont ezért is érdemes néha tesztelni, akkor is ha nincs vérzés, mert a peteérés is kiszámíthatatlan.

Nekem egyszer, kisebbik lányom 7 hónapos korában volt hasonló, enyhe hányingerem volt, kis hasfájás, és késett is a menzeszem. Végül 10 nappal később megjött, és kiderült, hogy csak elkaptam egy kis gyomorvírust. Következő hónapban viszont tényleg terhes lettem :)

2015. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez kicsit vicces .. 😊 de persze igazad van..kicsit remenykedem is. Ma mikozben a varosba etettem a csajszimag bebi etellel meg szagoltam es undorodtam a szagátol hanyingerem lett tole...megkerdeztem edesanyamat azt mondta o nem erzi annak furi szaga van de nem romlott vagy ilyesmi ( megkostolom mindig amit adok neki)
2015. jan. 7. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!