Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba gyanús, vagy inkább...

Baba gyanús, vagy inkább hormonzavar?

Figyelt kérdés
23. dpo-n vagyok, ha egyáltalán volt peteérésem, menzesz sehol, semmi megjön érzés, mindkét mellbimbóm hegye 2 hete érzékeny, néha talán éreztem fémes szájízt,mintha kicsit émelyegnék is,hüvelyszárazság, esetleg túrós/tejes folyás már vagy 2 hete. Előző 3 hónapban Nuvaringet használtam, lehetséges mégis hogy baba lesz a dologból??? Előző hónapban még volt vérzésem,júliusban pedig negatív tesztem (több). Hozzátartozik a dologhoz, hogy az előző 10 hónapban össze vissza szedtem a Nuvaringet, kb. háromszor kezdtem el... Tudom hogy nagyon szarul hangzik, elszúrtam, holnap már tudok venni tesztet is, aztán irány a doki, csak eddig semmi időm nem volt. :S
2014. okt. 24. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Tudtommal a túrós folyás valami fertőzést jelent. Szerintem jobb lenne ha látna doki.
2014. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!