Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy hormonzavar?

Baba vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24/L

Volt januárban egy méhpolip műtétem.

Azután egy pár hónapig rendben volt minden : pontosan is jött meg és a lefolyása is normális volt.

Viszont egy pár hónapja nagyon furcsa:van hogy már a menszesz előtt 2 hétig fájnak a melleim, elég híg a vérzésem, erősen görcsölök, előtte sok pattanás jön ki rajtam (régen sose volt). Most pl.ma van a második napja hogy barnazok, tegnap előtt kezdtek el fájni a melleim,fejfájással ébredek minden reggel es sokszor nem vagyok jól.neha megszedulok,de hányingerem nincs.Elotte mar egy héttel folyamatosan gorcsolok, most hol fajdogal hol nem.. Mi lehet a gond?! A nőgyógyászat UH nem talált semmit múlthet kedden. Csináltam tegnap tesztet,negatív lett.

Ma van a 4.napja h barnázok, időnként véres is.


2014. okt. 20. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hormon gond keress fel egy endoklinológust.
2014. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!