Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól csinálhatok terhesség...

Mikortól csinálhatok terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
December 28-án kiszakadt a gumi, és közel négy óra elteltével vettem be fogamzásgátlót, de akkor sem vagyok biztos abban, hogy minden rendben, ezért szeretnék csinálni tesztet. Mikor tehetem ezt meg, ha december nyolcadikán jött meg legutóbb és elvileg tegnap kellett volna újra? (Egyébként mióta szexuális életet élek, mindig előbb jött meg három-négy nappal, emiatt is aggódom nagyon.)

2015. jan. 6. 10:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Esemény utánit, nem fogamzásgátlót vettem be, elnézést a hibáért.
2015. jan. 6. 10:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta után volt vérzésed? Akkora hormondózis van benne,hogy "előrehozza" a menszeszt,leválik a méhnyálkahártya,h ne tudjon megtapadni a baba,így az is előfordulhat,hogy most nem fog megjönni,lehet még a következő hónapban sem fog helyreállni 100%-osan a ciklusod...Nekem mikor egyszer tini koromban bevettem utána a 2.hónspban jött meg normális időbe.Ha tegnap kellett volna megjönnie,tesztehetsz holnap reggeli 1.pisiből,az már kimutatná,ha baba van,de tuti nincs!:) Eleve az aktus sem a peteérésedjor volt szerintem.Nyugalom!
2015. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!