Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csinálhatok a leghamarab...

Mikor csinálhatok a leghamarabb terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy terhes lettem, bár védekeztünk gumival. Kb. pont akkor volt az aktus, mikor ovuláltam, ezért félek. A saját megnyugvásom érdekében ha lehetne, már most vennék egy tesztet, és megcsinálnám. Szeptember 3.-án, kedden kell megjönnie. Előtte 1-2 nappal nem lehet már tesztelni? És melyik az, amelyik a leghamarabb kimutatja, ha baj van?
2013. aug. 23. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jobb lett volna egy esemény utáni tabletta.

Figyi, inkább várj pár napot, hogy biztos eredményt kapj, mintsemhogy korábban tesztelj és ne mutassa ki, ha esetleg terhes vagy.

Szept 6-án tesztelj szerintem.

2013. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még vehetek esemény utáni tablettát, csak nem tudom, hogy nem-e lenne rossz a szervezetemre nézve, hogy akkora hormonadagot kap- lehetőleg feleslegesen.-
2013. aug. 23. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 3-án reggel első vizeletből, 10-es érzékenységű teszttel. Én x-epil teszteket csináltam csak, eddig eredménytelenül.
2013. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Leges leges legkorábban aktus után 14 nappal lehet tesztelni. De annak az eredménye még nagyon kérdőjeles. Várd meg, hogy megjön e, mert ha védekeztetek akkor elvileg nem lehetsz terhes. Szerintem a 2db os X-epil tesztek nagyon ók kb. 800Ft Tescoban. 2 db van benne, egyet megcsinálhatsz a mensid előtt 2 nappal a másikat ha nem jön meg akkor a nem várt napja után 2 nappal.
2013. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első hónap, hogy szexeltek? Vagy miért félsz ennyire? Ha védekeztetek, ha nem jutott sperma a hüvelyedbe biztosan nem vagy terhes.
2013. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen igen, első hónap. De nem tudom, eléggé be vagyok parázva. Mert előfordulhatott, hogy mikor feltette a barátom az óvszert, akkor került a külsejére előváladék, és ugye sperma is juthatott rá. Ezért félek. Mindenfélét bebeszélek magamnak.
2013. aug. 23. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:
4 vagyok: szerintem nem kell feltétlenül 10-es teszt, mert nekem az később mutatta a terhességemet mint a 25-ös. (A 10-es teszt már kevesebb HCG-t is ki tud mutatni mint a 25-ös ami csak több HCG esetén mutat terhességet ELVILEG) De mint mondtam nekem a 25 halvány pozitív volt, míg a 10-esen semmi nem volt. Bármelyiket is választod, abban egyetértünk, hogy X-epil tesztek jók.
2013. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
99% , hogy NEM VAGY TERHES! Az előváladéktól kb. az emberek 0.00001% esik teherbe. (tehát gyakorlatilag senki) Legközelebb használjatok spermicides óvszert mert az megöli a spermákat, spermicides krémet is lehet venni, ha abban jobban megbíztok.
2013. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy tudom, hogy nem lehetek terhes. Vagyis... ezt mondogatom magamnak. Mert van olyan, aki évekig megszakítással védekezik, mégsem lesz semmi baja. Ráadásul, mikor a barátom feltette az óvszert, lelankadt, ezért pár percig még orál is volt. Tehát lehet, hogy nagy része az esetleges spermának, a számba került. Sőt, síkosítót is használtunk, ami elvileg szintén nem túl jó a spermáknak. De még így sem tudok megnyugodni.
2013. aug. 23. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd rájössz, hogy nem is olyan egyszerű teherbe esni. Te legalább ésszel szexelsz, nem csak bele a nagy világba. De tényleg hidd el, hogy biztosan nem történt semmi gond, és biztosan nem lettél terhes. Első alkalommal szinte lehetetlen teherbe esni. Hiába is nyugtatgatlak, majd ha időre meg jön a mensid megnyugszol. Bár ha ennyit aggódsz még az is késni fog és tiszta ideg leszel még inkább.
2013. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!