Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérősök! Melyik mérés a helyes?

Hőmérősök! Melyik mérés a helyes?

Figyelt kérdés
Reggel 6-kor felkeltem kimentem pisilni utána mértem a hőmet 36.4 lett, majd visszafeküdtem aludtam 8-ig akkor viszont egyből ébredés után mértem 36.6-ot, melyik a helyes mérés?
2015. jan. 6. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem az. Ezek ervenytelenek. Akkor merd a hodet, amikor megebredsz es meg szinte meg sem fordulsz. Ovatosan odanyulsz a homeroert es 5 percig mered, nem csipogasig. Es reggel mindig ugyan abban az idoben ebredsz ebresztore pl 6 kor vagy amikor akarsz.
2015. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan!
2015. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kell tovább mérni a digitális hőmérőn tovább a csipogáson túl? Nem őgy van, hogy az az eredmény végleges és már nem számol tovább:

Bocsi az offért

2015. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor a mai napot hagyjam ki a hőgörbémből? Bocsánat az idétlen kérdésekért, de még új vagyok a témában.
2015. jan. 6. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, igen, hagyd ki a mai hőt.


A digitális még egy-két tizedet megy fel csipogás után. Ki kell tapasztalni minden hőmérőt, lehet, hogy nem mind ilyen, de az enyém még kb. fél percen belül ennyit feljebb megy, utána már akkor sem, ha fél óráig tartoma nyelvem alatt.

2015. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!