Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok a ti tapasztal...

Kíváncsi vagyok a ti tapasztalaitokra, véleményetekre! Szerintetek bíztató jelek ezek ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

10.dpon vagyok, a 8.dpon és azóta is van enyhe alhasi fájdalmam, derékfájdalmam. Tegnap este felé nagyon émelyegtem, egész nap fájt a mellem, és írtózatos fáradtság tört rám. Eddig sosem fájt így a mellem, ez fura is volt. A ma reggelem is émelygéssel kezdődött. Nem használok ovu tesztet de kb 27-28án volt ovulációm. A hőmet nem tudom rendesen vezetni, de 1hete stabilan 37felett van tegnap 37,3 ma 37,2.

Volt másnak is ilyen korán "tünete"? Nekem menstruáció előtt nem szokott semmi tünetem lenni.

Köszönöm! :)



2015. jan. 7. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek önmagukban sima ciklus második felére jellemző tünetek. Viszont a 10 dpo-on én már el szoktam lőni, ezért rövidre is zárom hamar a dolgokat. :)
2015. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ellőni egy tesztet úgy értem :)
2015. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Azt olvastam máshol is, hogy ezek lehetnek a ciklus 2.felére jellemző tünetek, nekem eddig sosem voltak, egyedül a rossz hangulatom jelezte napokkal előbb, hogy meg fog jönni.Lehet, hogy ezentúl másképp lesz.

Azért jobban örülnék ha baba lenne. :)

2015. jan. 7. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, akkor kb. 4 napja kezdődhetett el a beágyazódás. Ilyen korán nincsenek még terhestünetek.


A hőd magas, de még a menses 2. napján is leeshet.


Nem elkeseríteni akarlak, csak ne éld még bele magad. Annál nagyobb lesz az öröm, ha pozi lesz a teszt. Drukk!

2015. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel babát szeretnél,ezek olyan jelek is lehetnek amit az agyad produkál...bebeszélés.5 éve várunk a babára és amíg rá voltam feszülve,állandóan ilyen tüneteket észleltem...előtte és azóta sem szoktam ilyeneket.De az agy sok mindenre képes.Ne kattogj ezen,mert bekattansz.Tapasztalat.Ennek ellenére kívánom hogy tévedjek és legyen babád minél előbb.
2015. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bebeszéled, plusz hidegfront van, esetleg vírust is benyaltál.

Terhességet bizonyosan NEM EZ jelez, pláne ilyen korán.

2015. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszaitokat!

Remélem azért beteg nem leszek:)

2015. jan. 7. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Te is hetfore nem varod?
2015. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!