Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Júl. 16-án lefeküdtem a...

Júl. 16-án lefeküdtem a barátommal, de védekeztünk, és rá 1 hétre meg is jött. 1 hete újra együtt voltunk. Néha fázom, úgy érzem nőtt a mellem is bár lehet csak bebeszélem. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Kb 1 hét múlva kéne megjönnie
2008. aug. 19. 15:09
 1/6 anonim válasza:
szerintem ne aggodj, menj el a noi orvosodhoz es o meg tudja neked mondani. vagy vard ki az 1hetet es ha nem jott meg akkor menj a noi orvoshoz.
2008. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van esély rá? :S
2008. aug. 19. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
ha fázol öltözz fel!!annyira butyuta a kérdésed,hogy inkább még ne szexelj,hanem babázz!
2008. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
túl sokat aggódtam és mindenféle honlapot elolvastam, az egyiken írták h a fázékonyság is lehet tünet... meg gyakran pisilek pár napja..
2008. aug. 19. 20:18
 5/6 anonim válasza:

ha vedekeztetek es nem szakadt el a gumi akkor nincs nagy esely ra mert a gumi a legbiztossabb ami lehet terhesseg ellen. esetleg szedd meg a fogamzasgatlot is a gumi melle es akkor tuti nem maradsz terhes.


szerintem ne aggodj. mert az annal rosszabb. igy sokkal kesobb fog megjonni es aztan meg jobban fog aggasztani. csak nyugodtan.

2008. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
22.-én este megjött :)
2008. aug. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!