Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez csak száradási csík?

Ez csak száradási csík?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2015. jan. 9. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
negatív
2015. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezen semmi sincs, még száradási csík sem, ez egy negatív teszt, de szerintem ezt ezt is jól látod.
2015. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem tesztelj 2 nap múlva ismèt. Ha erősödik akkor baba van. :-)
2015. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha úgy látnám,h.1csík van rajta nem tettem volna fel kedves 2.válaszoló én élőben látok rajta
2015. jan. 9. 08:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamit látok. Tudom mire gondolsz, de nem mondanám, hogy pozi, de azt sem, hogy száradási csík, mert még színe is van. Legalább négy nap, mire látszik valami, ha terhes vagy. Sztem ezt jóval nemvárt előtt csinálhattad.
2015. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10.dpo
2015. jan. 9. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy korai nagyon. Csinálj pár nap múlva újat! Kérlek írd meg, hogy mi lett, mert engem is érdekel.
2015. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem dettó ugyan ilyen a tesztem. és én látom a csíkokat rajta. drukkolok majd írj :))
2015. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!