Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe szakértők segitenétek?...

Görbe szakértők segitenétek? Légyszike

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 6. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2010. febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az hogy mi lehet ez a nagy eséss majd visszakapaszkodás??
2010. febr. 6. 07:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, nagyjából ma aktuális.... Nem?

viszont bíztató, hogy nem lefelé megy,hanem felfelé.

Mikor akarsz tesztelni? hogy vagy? Vmi tünet?

2010. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát lehet ma vagy holnap tesztelek , semmi tünetem kis mellfájdalom ennyi de barátcsejét szedek az meg teljesen eltünteti a mensis tüneteket legalább is én igy látom már 5 honapja amiota szedem!
2010. febr. 6. 10:01
 5/7 nini24 ***** válasza:

Lehet hőleesés beágyazódástól is... :) Majd írd meg, mi lett a teszt eredménye! Drukkolok!


6+4 hetes kismami

2010. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hömérséklet leesik egy héttel a tüszörepedés után


A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.

[link]

2010. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok teszt nega és reggel jött meg 36 napra , kész vagyok !! 2 éve megy a proba most mek a sotéba kivizsgálásra szerdán harmadik napi vérvétel!! :((((
2010. febr. 8. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!