Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 ev utan spontan, varatlanul...

1 ev utan spontan, varatlanul osszejohet a baba, vagy kar ebben remenykedni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a baba bármikor öszejöhet. de ha már 1 éve probálkoztok akkor csak van valami oka hogy edig nemjöt. én elmennék a helyedben kivizsgálásra
2008. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kár sőtt reménykedni mindig kell, nekem 7 év után jött! :) Nem szabad elkeseredni, de ha doki még nem látott mindenképp menj el, 1 év után ugyanis már valami más lehet a baj szerintem

Sok sikert

2008. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi több évig próbálkoztunk. Közben volt teljes kivizsgálásom és a férjemnek is. Semmi rendellenességet nem találtak egyikőnknél sem. Aztán jöttek az inszeminációk még mindig semmi. Nem volt más hátra csak a lombik, amikor teljesen spontán összejött! Kívánom Nektek is.
2008. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek is szinte egy év próbálkozás után sikerült spontán:))
2008. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 hónapja próbálkozunk. Néhány vizsgálatot már megcsináltattunk, elsőként a férjemét, mert az a legegyszerűbb. Egyszer kell és ha minden oké, az már ugye félsiker:-)
2008. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a lelkesito valaszokat es a kivansagokat rendesek vagytok.
2008. jún. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!