Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napig menstruáltam. Utána...

6 napig menstruáltam. Utána egy napig semmi. Utána két nap rózsaszínes valami. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Még nem tervezünk gyereket. Dec. 5-11-ig volt menstruációm. Dec. 15-én elszakadt a gumi, vettem be eseményutáni tablettát. Amikor kellett, 4-5 nappal előtte jött meg a menstruációm. Véreztem, nagyon fájt. Jan. 5-én megvolt. Jan. 6-án semmi. Utána 7-én és 8-án együtt voltunk a párommal. 7-én rózsaszín volt a papír, 8-9 semmi, 10-én megint rózsaszín a papír. Tehát ahogy abbamaradt a menstruációm, két napig semmi, utána meg nem rendes vér, hanem halvány rózsaszín valami. Ez lehet a gyógyszer miatt vagy terhes lehetek?

(Azért ide írom, mert itt olyanok vannak, akik próbálkoznak, jobban tudják mik a tünetek).



2015. jan. 10. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem minden honapban igy van es senki nem tudja miert. 1-2 napszünet utan 1-2nap rozsaszin papir. Valoszinüleg nem terhesseg
2015. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!