Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 év felett másból áll a...

35 év felett másból áll a terhesség-gondozás?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kisfiam,most 36 vagyok,és szeretnék neki kistesót.Más vizsgálatokat is fognak végezni,mint 35 alatt? (pl.magzatvíz vétel stb..)Ha igen,akkor miket?
2010. febr. 6. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez orvostól függ, és tőled.Én mindenképp Down szűrésre mennék,valamint 4d ultrahang,ahol genetikus az orvos,amúgy másban nem hiszem,hogy eltér,legalábbis barátnőm 37 évesen szülte az elsőt és nem vizsgáltak mást.
2010. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Különösebben nem áll másból,engem a 18 hetes uh után elküldtek genetikushoz,ott megnézték a 12,a 18 hetei uh leletet,meg az afpt,és az alapján döntik el hogy javasolják e a magzatviz vételt.Nekem minden lelet jó volt,igy nem javasolták,csak egy kontroll uht a 23.héten.Az meg ugye nem baj,mert igy én is többször látom a babát.25+4hetes kismami
2010. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen,még annyit hogy mi is voltunk,16 és 22 hetesen még plussz 4dn,de inkább ez apuka miatt volt hogy Ő is lássa a lányát:-)
2010. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak már kombinált tesztek, + integrált teszt, azt is érdemes megcsináltatni, én épp 35 évesen lettem terhes, így beleestem a down szűrés korhatárába, de mivel minden uh lelet jó volt, afp is, és a genetikushoz 20 hetesen kaptam időpontot, így nem vállaltam a magzatvízvételt. (2 hét mire megjön az eredmény) Nem lett semmi baj, 10 hónapos a kislányom.
2010. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!