Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli pozitív lh teszt is...

Reggeli pozitív lh teszt is pozitív?

Figyelt kérdés
November elején volt egy spontán vetélésem az 5. hétben. Azóta már kétszer megjött 23 és 25 napra. Nekem a ciklusaim 30-35 naposak voltak ezelőtt. Dec 24-én jött meg utoljára, tehát ez már a 20. ciklusnapom. Mivel eddig sosem sikerült pozitívat tesztelnem ovu teszttel(akkor sem, amikor sikerült a megtermékenyülés), ezért ebben a ciklusban reggel és este is tesztelek. Tegnap este még negatív volt a teszt és voltunk is együtt, ma reggel ugyanolyan erős a két csík, tehát ma van ovum?

2015. jan. 13. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem igen. Vagyis en ugy tudom, hogy a teszt utan 12-24 oraval van a tuszorepedes, de igen. Sztem ha egyszer pozitiv akkor az. Sztem azert mondjak, hogy este kell csinalni, mert akkor koncentralt a szervezetben az a hormon, amit nez. Mint a terhessegi tesztet is reggel ajanljak csinalni, de ha este lesz pozitiv, attol meg terhes vagy nem? :) Ha tegnap voltatok egyutt valoszinuleg el is csiptetek. Sok sikert!
2015. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoritok, irj majd mi lett! En mar masodik honapja ovutesztelek :)
2015. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazából nem fűzök hozzá sok reményt, a vetélés előtt túl bizakodó és beleélős voltam, így nagyot koppantam, amikor barnázás miatt bementem a kórházba és az orvos(jó erős pozitív teszt után pár nappal) az ultrahangon nem látott semmit. Rettegek, hogy meg ne történjen mégegyszer, és ezért próbálom nem beleélni magam annyira.

A biztonság kedvéért azért holnap is összebújunk :P

2015. jan. 13. 17:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Most csináltam még egyet. 3 órán keresztül nem ittam, nem pisiltem, szinte alig látszik a második csík. Ez így normális, hogy hírtelen leesik?
2015. jan. 13. 18:28
 5/6 anonim válasza:
Igen ez normális, hogy ilyen piszok gyorsan leesik. Sokat olvastam utána az ovu tesztnek. Most mi is ezzel próbálkozunk, hátha sikerül. Tegnap halványabb volt nekem a második csíkom mint az ellenörző csíkom, ezért szerintem mára lesz erős. Szurkolok, hogy sikerüljön a kicsi neked is :)
2015. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kedves 5-ös, milyen lett ma az lh teszted? Erösödött a masodik csik?
2015. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!