Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez azt jelenti hogy terhes...

Ez azt jelenti hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

6-cm es uterus.

5-mn es endometrium.

mko.norm.ovarium

szabad folyadek nincs



2015. jan. 14. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent terhességet.

Hanyadik ciklusnapon vagy amúgy?

2015. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
a 25 iken de elotte is megjott csak barnas rozsaszines volt inkabb es kn 1 vagy masfel napig tartott
2015. jan. 14. 20:48
 13/16 A kérdező kommentje:
de most egyaltalan nem erzem azt hogy meg fog majd jonni ilyenkor meg szoktam erezni en ugy gondolom vagyis ugy erzem hogy terhes vagyok. mert nagyon sok jel utal ra
2015. jan. 14. 20:50
 14/16 anonim ***** válasza:
A terhességnek az első jele a menstruáció kimaradása, mivel neked még ez nem történt meg nem tudhatod terhes vagy-e vagy sem. Bár remélem ennyi ésszel nem vállalsz gyereket...
2015. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha te ennyire okosnah hiszed magad hogy masokat lenezel mert nem mentel orvosnak?! ja mert megse vagy annyira okos. meg szerintem had dontsem mar el en hogy vallalok e gyereket vagy sem ehez semmi kozod te tuliskolazott
2015. jan. 14. 21:16
 16/16 A kérdező kommentje:
ja es olvass utana hogy eleg soj no ugy volt terhes hogy megvolt neki
2015. jan. 14. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!