Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vki bejelenti a főnökének...

Ha vki bejelenti a főnökének h terhes, annak a főnöke általában nem örül. Mi van akkor, ha ezt egy tanár jelenti be a főnökének? Van vkinek személyes tapasztalata, hogy reagálhat a főnök?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk mindenkinek gratulaltak hozza eddig es egyutt kerestek a megoldast, ha tanevkozben kellett mennie.
2014. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is, sőt, tudom, amikor megszületett a kislányom, az igazgató asszony szaladt körbe a suliban és kiabált, hogy megszületett xy kislánya. (Gyerekek már nem voltak bent, nyár eleje volt.) Pedig én is év közben mentem táppénzre, olyan munkakörből, amit nehéz helyettesíteni. Szerintem ez leginkább ember-függő, nem azon múlik, hogy iskolában vagy máshol dolgozunk.
2014. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem tanítónő.Van egy 9 éves kisfia, most várja a második babáját, már a harmadik hónapban van.Eddig nem történt ebből baj, örültek neki. Az első baba után is visszavették a munkahelyére, és most készül ő is bejelenteni a második pici érkezését! :)
2014. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes vagyok és pont ma hívtam fel az igazgatónőt. Nagyon gratulált, abszolút pozitívan állt hozzá!
2014. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy ha egy tanár????
2014. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor majd ők megoldják a helyettesítésed! Illetve megbeszélitek az igazgatóval, hogy meddig maradsz, mikortól leszel táppénzen, stb.

Mindenkinek joga van ahhoz, hogy gyermeke lehessen, ez alól a tanárok sem kivételek! :)

Ráadásul most már nyári szünet van, szóval itt az egész nyár, hogy megtalálják az utódodat...

Nem akkora ügy ez, egy fiatal nőnél alapból benne van a pakliban, hogy talán egyszer anya szeretne lenni és ezzel tisztában van az igazgató is!


Egy tanárnő, aki most várja első gyermekét

2014. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ivilicious ***** válasza:
85%

ja, nekem sem örültek, el akarta velem vetettetni...aztán azt mondtam, későn derült ki, már nem lehet. :)


tanárként szerintem rugalmasabbak, nem?

2014. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Félreértés ne essék, NEM RÓLAM VAN SZÓ, csak érdekelne kinek milyen tapasztalatai voltak. Elsősorban tanároktól.

7-es tanár vagy? Ha igen elég durva.

2014. jún. 20. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
A mi munkakörünk nem a pénz hajhászásáról szól,ahogyan egy cégnél vagy egy vállalkozónál pl. Ott nem annyira szoktak örülni egy terhességnek..Ráadásul általában egy iskola tantestületének 80-90 %-a nő,pontosan tudjuk hogyan megy ez,örülünk a másiknak.Nálam sem volt semmi gond,mikor eljöttem.
2014. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Mivel a gyerekek sorsa nem érdekel senkit, így gratulálni fognak. Csak a gyerekek fognak szívni hogy év közben változik a tanáruk, de hát kit érdekel az? Nagyrészük úgyis rossz és neveletlen.
2016. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!