Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utani 7. napon barnas...

Aktus utani 7. napon barnas nyulos nyak mire utalhat?

Figyelt kérdés

Wc papiron pisiles utan ahogy megtoroltem magam egy nagy adag barnas nyulos nyak folyt ki belolem..

Bocsanat de nem tudom jobban leirni:(

Utana semmi amugy szaraz vagyok semmi mas nem volt sem elotte sem utana..

Mi lehet ez?



2015. jan. 14. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokminden lehet ennek az oka. Beagyazodas kezdete, hormonok miatti pecsetelös barnazas, es meg sokminden mas. Meg szerintem egy teszt sem mutatna ki terhesseget, ugyhogy azt ajanlom, hogy pihenj, amennyit tudsz, es semmikepp ne stresszelj. Nekem volt ilyesmi az elözö honapban. Aktus utani 11. napon lett egy halvany pozi tesztem, de a 18. napon mar negativ lett. Beleeltem magam nagyon. Es vegig stresszeltem. Te ne tedd. A termeszet tudja a dolgat. DRukkolok azert halkan! :)
2015. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod! Nagyon sajnalom:(

Remelem ez a honap sikeres lesz neked!

Drukkolok nagyon!

2015. jan. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!