Lehetek terhes, ha?

Figyelt kérdés
...az ujjaimra került nagyobb mennyiségű előváladék, de erről utána megfeledkeztem és kb. 20 perccel később ujjaztam magam?
2015. jan. 15. 16:27
 1/6 Katolikus plébános válasza:
Nagyon kevés rá a esély.
2015. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az igaz hogy van a előváladékban is sperma de mivel te nem tudod olyan mélyre dugni a ujjadat így nem.. mert a nedvesséünk sperma ölő.. így nem lehetsz terhes ha csak nem tudod a teljes csukódat feltoni..
2015. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi!

én is így gondolom, de egy kérdést megért:)

2015. jan. 15. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Sántít nekem ez a szitu, valahogy nem tudom elképzelni... leírnád a szitut részletesebben?
2015. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az hülyeség hogy addig nem lehet feldugni újal és ezért nyugodj meg, tényleg nem lehet de ott jó közegben elélhet egy következő szexig ami feljuttatja.... viszont levegőn 20 percig nem él.Tehát nincs mitől félni de legközelebb azért moss kezet. Na meg inkább szexelj és nem szorulsz ujjazásra.
2015. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. hogy érted, hogy sántít?


5. szex közben volt ez is, kicsit maszturbáltam közben, mert szereti nézni - de ez kb. csak egy perc volt.

2015. jan. 15. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!