Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal sokszor lefeküdtünk már, mindig megnéztük, hogy nem volt -e lyukas a gumi és soha nem volt baj. 3 napja szakítottunk , és kicsit félek, hogy pont most lenne baj..

December 6.-án megjött rendesen, de aztán December 20.-án is megjött rendesen ahogy szokott, rendes vérzés meg ugyanaddig tartott mint szokott, semmi furcsaság nem volt benne.

Akkor most ugye 20.-án kell majd megjönnie?


2015. jan. 12. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvos!!!
2015. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Neked 2 hetente szokott megjönni a menstruációd? Orvos!
2015. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt barátnőmnek is volt ilyen. De neki amúgy is össze vissza jött meg. Valami hormonális gondja volt. Az a biztos ha orvoshoz fordulsz.
2015. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szokott, most jött meg kétszer, csak rendes menstruáció volt tehát, nem olyan, hogy 1-2 napig volt meg hanem rendesen megjött ahogy szokott. Bocsánat ha értelmetlenül írtam először
2015. jan. 12. 12:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, lehet vmi gyulladás v felfázás is lehet.


Ha az óvszer sose volt kiszakadva,akkor nem vagy terhes :)

2015. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

MEnnyi idős vagy? tizenéves korban nem lehetetlen, hogy felboruljon a menstruáció, minden előzetes jel nélkül.

Egyébként meg 3 napja szakítottatok. Gondolom nem előzmények nélküli a szakítás. A stressz simán fel tudja borítani a ciklust. Szóval van több tényező ami miatt ez "normális". De ha biztosra akarsz menni, akkor nőgyógyász.

2015. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15 éves és igen az elmúlt egy hónapban rengeteg veszekedés volt. Sokáig voltunk együtt szóval elég sokat sírtam és idegeskedtem. Akkor elvileg ha 20.a körül megjön akkor nincsen baj?
2015. jan. 12. 13:50
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyszer sem volt kiszakadva megnéztük az elején és a végén is
2015. jan. 12. 13:51
 9/11 anonim ***** válasza:

És a gumi a pényiszén volt?

Kózte és közted?????

Vagy csak a kocsi kesztyűtartójában?

2015. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vicces :D Persze hogy haszntuk felhúzta és úgy és tudom hogy biztonságos ha nem szakadt ki csak most idegesebb vagyok mert nincs itt, hogy nyugtasson
2015. jan. 12. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!