Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy újabb terhes lehetek e...

Egy újabb terhes lehetek e kérdés, csak most az érintett barátja aggódik bővebben lent (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok, hát elég furcsa kérdéssel fordulok hozzátok és igazából rengeteg, lehetek e terhes kérdést olvastam, de mindegyik vagy kamunak tűnik vagy teljesen eltérő a mi problémánktól.


December 6-7-8 -án a barátnőm menstruációjának utolsó napjain kedveskedni szeretett volna nekem, mivel ilyenkor teljes szextilalom van nálunk, a váladékom a kezére ment, ő letörölte majd pár perccel később kiment tampont cserélni, mikor visszajött pár perccel később sokkolva közölte velem, hogy elfelejtett kezet mosni... az eset után 2-3 héttel rá volt egy sötétbarna pacája.. majd 1-2 napig halványbarna. Január első hetében rendesen megjött neki, de elég bizarrul, 2-3 napig normálisan megvolt mikor 4. nap szinte semmi sem volt, majd másnap megint normál vérzése volt. A terhességi tesztekről azt olvastuk 4 hét után mutat biztosat, ezért nem csinált korábban, de egy hét múlva megy nőgyógyászhoz, ahol pontosan elmond majd mindent, viszont szeretnék egy kis megerősítést azzal kapcsolatban, hogy ilyen körülmények között, hogy utolsó napokban volt és hogy még meg is törölte a kezét teherbe eshetett?? Szerintem szinte 0% esély van rá, de ő teljesen be van pánikolva.. sajnos ebben az esetben felelőtlen volt. Nekem úgy tanították egy teherbe eséshez közösülésre van szükség, tehát azért nem elég egy ilyen kis hülyeség, de viszont sok eset már cáfolta ezt, például az ondós kézzel ujjazástól való teherbeesés.. stb.


Szóval szerintetek mindent összevetve mennyi esély van rá?


Én 24/F

Barátnőm 21.



2015. jan. 16. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyi nyugi biztos,hogy nem terhes.
2015. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zéró esély. Ennél még Szűz Máriának is többre volt szüksége.
2015. jan. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezek szerint csak nem vagyok, olyan hülye bioszból... remélem végre a doki is megnyugtatja a párom, de az biztos, hogy soha többé nem csinál hülyeséget :D Felpontoztalak titeket, utolsó: téged duplán pontoználak XDD
2015. jan. 16. 01:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi a spermák a levegőn hamar elpusztulnak és mire ő odakerült már rég nem volt életképes egyik sem. Nyugi tutira a stressz okozza (de lehet egyébb ok is a háttèrben) egy biztos nem terhes. A.
2015. jan. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tesztet azert erdemes ellöni, de szerintem is kicsi az esely :) Drukkolok, hogy ugy legyen, ahogy szeretnetek! :)
2015. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 H_Vivien ***** válasza:
:) Édesek vagytok! Nyugodjatok meg, semmi esély arra, hogy babátok legyen. Egyrészt letörölte, akkor nem sok maradhatott a kezén, a levegő pedig amúgy sem tesz jót a spermiumoknak. A menstruáció alatt is kicsi az esély, hogy terhes legyen, szóval aggodalomra semmi ok :)
2015. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a "kedveskedni szeretett volna" című dolog tetszik nagyon... végre egy férfi akinek nem "kiverik"... végre látok tiszteletet a Kedves iránt ❤

A kérdésedre válaszolva...ettől ha valaki teherbe esik akkor az a lepedőről is fel tudja szedni! Csacskaság, nem kell stresszelni mert attól is megbolondulhat a ciklus 😉

2015. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönjük a kedves és pozitív válaszokat! Megmutattam a páromnak is és most irul-pirul, hogy túlkomplikálta, de valamilyen szinten érthetőnek tartom az aggodalmát, viszont szerintem is rettenetpicuri esély lenne rá és remélem a nőgyógyász is megerősíti és megnyugtatja.


Nem szeretnénk még babát, fiatalok vagyunk ő is és én is még egyetemre járunk, anyagilag egy babához nullán állunk és szellemileg sem vagyunk toppon, majd biztos háttérre szeretnénk kicsit vállalni, elég nehéz körülmények között nőttünk fel mindketten, ezért mi másképp szeretnénk alakítani mindent.

Még egyszer köszönjük ❤

2015. jan. 16. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!