Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki 23-ára nem...

Van valaki, aki 23-ára nem várja? Nálatok vannak gyanús jelek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 07:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
1 héttel a nemvárt előtt még senkinek sem lehetnek "gyanús" jelek. Ez még csak a 7. dpo.
2015. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
8-ánizs volt a peteérésem. Akkor ez a 9.dpo... És az első terhességemnél is voltak már ilyenkor jelek.:)
2015. jan. 16. 08:54
 3/37 anonim ***** válasza:
41%
Ekkora türelmetlenséget. Mi lesz veled a maradék 8 hónapban?? Inkább foglalkozz a gyerekeddel ahelyett hogy itt hülyeségeket kérdezel.
2015. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyáltalán türelmetlen... És tudtommal más is tesz fel ilyen kérdéseket, nem kötekedést kértem, csupán egy érdeklődő kérdés volt. De nem értem, miért kell így belém kötni, nem tettem semmi rosszat ellenetek... Nem tart senki pisztolyt a fejetekhez, h válaszoljatok...
2015. jan. 16. 09:54
 5/37 anonim ***** válasza:
Nem kötekedtünk csak egyszerűen megírtuk, hogy ilyenkor még nincsenek tünetek (akinek mégis van az 100.000-ből 1).
2015. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Szia!Egy normalis válasz:nekem a 9.dpo napon lett pozi a tesztem,akkor iszonyatos mindjárt megjon érzésem lett,es mikor tüsszentettem iszonyatosan szúrt a hasam!(ez a 3.Babàmnál volt,az elso kettőt nem éreztem igy meg)Ezért teszteltem akkor este,es tok eros pozi lett:-)

Most 20.ra nem varom,de tudom mar most h nem sikerült.

Neked drukkolok!

2015. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
44%
Nekem van tünetem ilyenkor!és orvos is igazolta késöbb a pozitív ereményt!Nem kell rögtön mindenkit lehurrogni!Segítséget kérni jöttünk ide,és mi ha meg tudunk válaszolunk!De korrekten!Hisz ezért vagytok itt ti is!
2015. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nekem fájnak és feszülnek a melleim, mint az elsőnél ilyenkor, a hasszurka nálam is meg van. És nagyon sok pattanásom lett hirtelen, és a folyásom is átváltott krémesből vizesbe.
2015. jan. 16. 11:23
 9/37 anonim ***** válasza:

Ugyan decemberben voltam így, de én erősen nyilalo, rovid ideig tartó fájdalmat éreztem a mehemben. :) Meg ami fura volt, hogy nem fájt a szex, pedig menses előtt szokott. :) sok sikert! Viszont az igazi tünetek 6hetesen jöttek. ... hányás, aluszekonysag. ... és még tartanak. :)


8 hkm

2015. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Akkor van értelme egy hétvégi tesztelésnek?
2015. jan. 16. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!