Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Hasznaltam 72oras tabit, de sajnos csak vagy 50 ora utan vettem be. aktus utan 2 hettel megjott a mensim, tartott 2 napig majd elmult, 1 hettel kesobb(aktus utan 3.heten) teszteltem, es negativ lett. Utobbi 2 napban felkelek, rosszul vagyok es hanyok de hamar elmulik, aztan egesz nap semmi bajom csak kicsit faradt vagyok(meg vagyok fazva azonkivul)

2015. jan. 16. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha aktus után 3 héttel negatív a teszt akkor nem avgy terhes, de ha megnyugtat csinálj mégegy teszt, a 72órás tabletta nagyon össze tudja kavarni a hormonokat, attól is lehetsz rosszul.
2015. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egesz pontosan aktus utan 20 nappal teszteltem, de ma ujbol fogok...remelem csak a megfazastol vagyok ilyen szarul
2015. jan. 16. 10:23
 3/4 H_Vivien ***** válasza:
Nyugi, a tabletta zavar össze, csak gondolj bele picit, mit vettél be, mi megy végbe a szervezetbe ilyenkor. Arról nem is beszélve, hogy nyilván rástresszelsz a dologra is :) Megjött, az mindegy, hogy csak 2 napig és később vetted be. Ha megnyugtat csinálj még egy tesztet, de ne aggódj, szerintem nem vagy terhes. Persze én nem vagyok orvos :)
2015. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma delutan teszteltem, negative lett :)
2015. jan. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!