Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi fajdalmam van, es...

Alhasi fajdalmam van, es görcs szerű szúrásaim. Tegnap barnás folyasom volt, es ma is halványan. Menzesz utan ket nappal egyutt voltunk a párommal. Nem védekeztünk. Kb.30. án kell megjőnnie. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer én is jártam így. Mensi után 2 nappal... Épp most tettem le aludni az eredményét, cuki 3 éves lánykámat.

Lehet, h terhes vagy, lehet, h nem. Ez attól függ, hányadik ciklusnapig volt a mensid, + két nap... az már elég közel lehet az ovuhoz, főleg, ha párod 'srácai' 2-3 napig várakoztak a petevezetőben... Ovu után 7-10 nappal reális kb. a beágyazódási vérzés. De az is lehet, hogy ez most csak középidős vérzés, és épp a napokban ovulálsz. Akkor nincs mitől tartani. Nem tudom, minek örülnél jobban, kívánom hogy úgy legyen, ahogyan neked jó.

2015. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Babát szeretnénk..:) 22 naposak a ciklusaim.. Menzesz utan pont ket nappal voltunk egyutt. Csak remenykedni tudunk..:-) Gratulálok a gyerkőchöz..:)
2015. jan. 17. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi :)A 22 napos ciklus elég rövidnek tűnik... Drukkolok, hogy sikerüljön!
2015. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!