Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a mártogatós tesztek?

Figyelt kérdés
Már második hónapja nem jön meg, de nekem amúgy is néha kimarad több hónapra. Ma vettem egy tesztet, a mártogatós fajtából. A felső csík, a C egyértelműen látszik, az alső, ami a T, rettentően halványan, alig kivehető hogy ott van. Ugye negatív?
2014. júl. 19. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha halványan látszik valami, akkor nem biztos, hogy egyértelműen negatív, sőt...

Mivel minden teszt ugyanazon az elven működik, szerintem mindegyik kb. ugyanolyan megbízható, csak vannak érzékenyebbek, amik már előbb kimutatják kevesebb hcg hormonból is a terhességet, a kevésbé érzékenyek pedig csak később.

Szerintem mindenképp csinálj néhány nap múlva újra egyet, hogy biztos légy az eredményben.

2014. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a T vonal ott van hiába halvány és időn belül jött ki akkor elképzelhető hogy terhes vagy.
2014. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!