Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a terhességi teszt mindegyi...

Ha a terhességi teszt mindegyike pozitív lett, akkor miért van az, hogy 3 hónapja nem jött meg?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy a barátommal 1 éve vagyunk együtt. Ő 21 én 20 éves vagyok, mindketten fősulisok. Szóval a lényeg az, hogy augusztus elején (nyaraláson) védekezés nélkül voltunk együtt (a szex legvégén is "oda ment a cucc"). A mensim utolsó 1-2 napján történt, amikor már alig van "vmi". És az lenne a problémám, hogy azóta nem jött meg, ez már a 3. menses nélküli hónapom. Több terhességi tesztet is csináltam, de mindegyik negatív. Nem hiszem, hogy arról lenne szó, hogy még nem állt be a dolog (bár 3-4 napot rendszeresen késik, de azért nem hónapokat), mert már 10 éves korom óta megvan. És nem hiszem, hogy 10 év kellene ahhoz, hogy beálljon. És kb. 1 hónapja minden egyes aktus közben olyan, mintha megjött voltna, csak éppen nem olyan színű (de ti, lányok biztos tudjátok), hanem olyan sötétbarna, és csak addig van, amíg szeretkezünk, utána rendszeresen kirohanok a mosdóba, és addigra semmi nem jön... egészen addig, amíg legközelebb megint együttlétre nem kerül a sor. És ez komolyan mondom, 1 hónapja minden egyes alkalommal így történik. Már egyenesen félek a dologtól, mert azért egy kicsit kellemetlen a barátom előtt is, persze ő nem mond semmit, nem haragszik vagy ábrándult ki belőlem emiatt, de fogalmam sincs, hogy akkor meg miért van ez nálam. Meg azt sem tom, hogy miért nem jön akkor még meg mindig??? Mert már egy kicsit ideges vagyok, félek, hogy vmi komolyabb bajom lehet. Ja, még kiegészítésnek annyit, hogy nem szedek semmilyen gyógyszert (fogamzásgátlót sem), nem iszom, nem drogozom, úgyhogy mellékhatásként sem jelentkezhet ez a dolog.

Szerintetek mi van velem?? Már arra is gondoltam, hogy talán nem lehet gyerekem később, vagy nem is tudom! Össze vagyok zavarodva nagyon!

Várom ötleteiteket, véleményeteket!

Előre is köszönöm!

Egy összezavarodott lány


2007. okt. 29. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

szia!


nyugi!


20 évesen már lehetne annyi felelősség benned, hogy 1 hónap után elmész dokihoz. én 23 vagyok és alig vártam hogy összejöjjön a baba. vigyáztam magamra és mégis hónapokba telt. és ha te is szeretnél valaha babát?, ne játsz ilyenekkel. bármi bajod lehet. nem gondoltál még rá? nem akarlak kioktatni, de nem vagy már gyerek. ja, a negatív tesztekről annyit, hogy nekem 2 is az volt és már 8 hetes terhes voltam. a harmadik lett pozitív. úgyhogy jó esélyed van rá, hogy akár babátok is lehet. minél hamarabb menj dokihoz, ne húzd tovább!


nem akarlak megrémíteni, de úgy érzem egy kis szigor, meg pár kemény szó észhez térít.

2007. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a mensi kimaradasanak nem csak terhesseg lehet az oka.oka lehet hirtelen sulyveszteses fogyokura eredmenye,elofordulhat hogy a hormonjaid zavarodtak meg kicsit,az is lehet hogy stresszelsz az ugyon es idegi alapon nem jon meg.a petevezetek gyulladasomkor nekem is olyan fura dolog jott aktus kozben,nem hiszem hogy nem lehet kesobb babad,azt javaslom menj el az orvosodhoz o biztosan megtudja mondani 3 honap utan mar egy vizsgalattal hogy terhes vagy e ,mert a tesz tevedhet is.ha pedig a hormonook,keszittet egy h tesztet es mielobbi kezelessel minden helyre all,ne aggodj.nekem is volt hasonlom.24 eves anyja vagyok egy 7 honapos babanak.fel a fejjel :)
2007. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem már rég el kellett volna menned dokihoz!!!Nem is értem mire vársz?Főleg ha fősulisok vagytok,biztos szeretnétek befejezni az iskolát így több szempontból is át kell gondolnotok hogy mit akartok.sok sikert a jó döntéshez!!
2007. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!