Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, lehetek mégis...

Negatív teszt, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva tapasztalatokat várnék. :) December 25.én volt az utolsó mensim. Ma kellett volna megjönnie, de nem jött. Nekem mindig pontosan 27 napra jön meg. Kb 2 hete már tüneteket is észlelek magamon(görcsölés,puffadás,émelygés,hányinger), és én biztos vagyok benne hogy terhes vagyok.

Viszont ma csináltam egy tesztet, mert mindenhol azt olvastam hogy a nemvárt mensi napján már lehet tesztelni. De sajnos negatív lett. Kicsit elkedvetlenedtem, de valami azt súgja hogy mégis lakik ott bent valaki. :)

Szerintetek? Volt valaki ilyen cipőben? Vagy aki sokszor tesztelt negatívat és mégis volt pocaklakó!? :)


2015. jan. 20. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem dec 31-én ment el a baba.és már 3 napja tesztelek.mai is pozitiv.ne add fel!gabrielt vegyél,vagy clearblue tesztet,vagy x-epil kazettásat.ezek tuti jó tesztek!és igazat mondanak.
2015. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amíg nem jött meg addig van esély.
2015. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3 naponta tesztelj, dm-en 400 ft 2 darab x-epil teszt.
2015. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rainbow2013 válasza:

Nekem 16 napja késik és negatívak a tesztek! (mi védekeztünk is) nem tudom mi lehet! Hétfőn mindenesetre doki, hogy megtudjuk mi van! :)

Drukkolok nektek! Írd majd meg hogy lett e baba! :)

2015. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4 nap késéssel, "megjött" vmi, 2 napig tartó barnázgatással, pici vérzéssel. De , ahogy elmúlt teszteltem mert még mindig gyanakszom (mostmár pattanásaim is vannak amik tini korom óta nem voltak) és negatív...

Már nem tudom mit csináljak.

2015. jan. 28. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!